Podporujeme

 

 

Zlatá Markéta Jarošová!

logo Slovan Luhačovice

Markéta Janošová vybojovala zlatou medaili v soutěžním lezení na Hrách IX. letní olympiády dětí a mládeže, které koncem června proběhly v Libereckém kraji. Ve Francii pak dolezla pro 3. místo v evropském poháru mládeže a tím si zajistila nominaci na Mistrovství světa mládeže, kde bude soutěžit ve všech třech disciplínách olympijské kombinace (lezení na obtížnost, lezení na rychlost a bouldering).

 

 Orientováni na úspěch

logo Slovan Luhačovice

Již několik let aktivně pomáháme jednomu z nejlepších oddílů orientačního běhu v České republice. Místní borci sklízí úspěchy na mistrovských závodech napříč věkovými kategoriemi. MDP GEO spoluorganizuje a připravuje mapy pro závodníky. www.ob-luhacovice.cz

 

Žádný vrchol není dost velký

Podporujeme mládežnické talenty v horolezeckém sportu z TJ Slovan Havířov. Mladí horolezci z Havířova se pravidelně umísťují na stupních vítězů v ČR i v zahraničí. 

  

logo PozloviceMyslíme na mládež

Podporujeme sportovní klub, jehož základnu tvoří ze dvou třetin mládež. Jednatel společnosti Ing. Stanislav Mudrák se s důsledností sobě vlastní stará o sportovní vyžití dětí. Proto je také jedním z jejich trenérů, a to konkrétně dětí od 1. do 5. třídy věnujících se orientačnímu běhu.

 

KULTURA

Již několik let podporujeme kulturu v lázeňském městě Luhačovice: