Technik majetkoprávní přípravy staveb

Jsme úspěšná společnost MDP GEO, s.r.o. Více než 24 let pomáháme s technickou evidencí, správou a hospodařením s majetkem.

Používáme nejmodernější přístroje a software pro určování polohy. Pomáháme budovat chytrá města a zavádět do firem technologie GIS, BIM a Průmysl 4.0.

Do svého týmu hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni na pozici:

 

TECHNIK MAJETKOPRÁVNÍ PŘÍPRAVY STAVEB

 

O čem to bude?

O uzavírání smluv o smlouvách budoucích, uzavírání kupních, nájemních smluv. Jednání s vlastníky dotčených pozemků a projektantem. Zajištění podpisu smluv a vkladu práva do katastru nemovitostí.

 

Proč vy?

Protože máte skvělé vyjednávací a organizační schopnosti, umíte komunikovat, dotahujete věci do konce, máte technické myšlení, rozumíte stavebním výkresům, jste pečliví a pozorní.

 

Proč my?

Protože jsme přátelský kolektiv plný skvělých lidí. Co slíbíme, to i splníme. Táhneme za jeden provaz. Používáme nejmodernější technologie. Jsme úspěšní a druhým prospěšní. Za skvěle odvedenou práci vás náležitě odměníme.

 

Místo výkonu práce: Luhačovice.

 

Pokud byste se rád/a stala našim kolegou/kolegyní a tím součástí týmu MDP GEO, pošlete mi váš životopis na mudrakova@mdpgeo.cz a v případě dotazů neváhejte kdykoliv zavolat na číslo 777 701 965.

Markéta Mudráková, personalistka.