Technik zpracování dat

Jsme úspěšná společnost MDP GEO, s.r.o. Více než 24 let pomáháme s technickou evidencí, správou a hospodařením s majetkem.

 Používáme nejmodernější přístroje a software pro určování polohy.  Pomáháme budovat chytrá města a zavádět do firem technologie GIS, BIM a Průmysl 4.0.

 Do svého týmu hledáme šikovného kolegu nebo kolegyni na pozici:

 

 

TECHNIK ZPRACOVÁNÍ DAT

 

O čem to bude?

 O digitalizaci/zpracování technických stavebních výkresů, tvorbě/digitalizaci technických map, vyhodnocování (fotogrametrii) leteckých snímků

 

Proč vy?

 Protože máte technické myšlení, umíte pracovat v CADU, rádi se učíte novému, upřednostňujete práci u počítače, je na  vás spolehnutí, dotahujete věci do konce, jste samostatní, pečliví a pozorní.

 

Proč my?

Protože podporujeme vzdělávání lidí a jejich růst. Děláme z našich zaměstnanců profesionály. Jsme přátelský kolektiv plný skvělých lidí. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi. Táhneme společně za jeden provaz. Jsme úspěšní a druhým prospěšní.

 

Možná místa výkonu práce: Otrokovice / Luhačovice.

Pokud byste se rád/a stala našim kolegou/kolegyní a součástí týmu MDP GEO, pošlete mi váš životopis na mudrakova@mdpgeo.cz a v případě dotazů neváhejte kdykoliv zavolat na číslo 777 701 965.

Markéta Mudráková, personalistka.