Technik pasportů zeleně / arborista

 

Jste odborníci či nadšenci pro pasportizaci zeleně, dendrologii, inventarizaci, koncepce rozvoje zeleně? Pak pro Vás máme skvělou pracovní příležitost, jelikož do svého týmu hledáme člověka na pozici:

 

TECHNIK PASPORTŮ ZELENĚ/ARBORISTA

 

Jsme úspěšná společnost MDP GEO, s.r.o. Více než 26 let pomáháme s technickou evidencí, správou a hospodařením s majetkem. Používáme nejmodernější přístroje a software pro určování polohy. Pomáháme budovat chytrá města a zavádět do společností technologie GIS, BIM a Průmysl 4.0.

 

Proč vy?

Protože jste nadšenci přírody, odborníci na zhodnocení stavu dřevin, umíte určit zdravotní stav, vitalitu, stabilitu, provozní bezpečnost, naplánovat péči a ochranná opatření při revitalizaci zeleně, jste spolehliví, fyzicky zdatní a máte zájem s námi spolupracovat v oblasti městské a obecní zeleně.

 

Proč my?

Protože podporujeme vzdělávání lidí a jejich růst. Děláme z našich zaměstnanců profesionály. Jsme mladý a přátelský kolektiv plný skvělých lidí. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi. Táhneme všichni společně za jeden provaz. Jsme úspěšní a druhým prospěšní. Za skvěle odvedenou práci náležitě odměníme.

 

 

Možná místa výkonu práce: Otrokovice, Luhačovice, Havířov

 

 

Pokud byste se rád/a stala našim kolegou/kolegyní a tím součástí týmu MDP GEO, pošlete mi váš životopis na mudrakova@mdpgeo.cz a v případě dotazů mi neváhejte kdykoliv zavolat na číslo 777 701 965.

Markéta Mudráková, personalistka