Články

Inventury v plném proudu, dejte sbohem pomačkaným papírům!

8. 1. 2018 - admin

Zjednodušte si povinnou roční inventuru s využitím moderních technologií a mějte svěřený majetek správně zaevidovaný. 

Inventarizace majetku - stop popsaným papírům!
Inventarizace majetku - stop popsaným papírům!

Povinná roční inventura se dotýká snad každého, komu byl v rámci jeho funkce svěřen nějaký majetek, za který je nadále zodpovědný.

V současné době většina prováděných inventur vypadá tak, že inventární komise dostane vytištěné seznamy majetku, chodí po budovách a v seznamech dohledaný majetek pomocí číselných štítků zaznamenává, škrtá a dopisuje poznámky. Poté někdo musí tyto seznamy zpracovat, zdlouhavě je překlikat do softwarového programu, vytvořit a podepsat protokoly o vyřazení majetku atd. 

S pomocí mobilní aplikace MDP Inventory se provádění povinné roční inventury výrazně zjednoduší. Pomocí obyčejného chytrého mobilu lze provádění celé inventury významně zrychlit a zefektivnit. Kompletní přehled majetku máte k dispozici v mobilní aplikaci, kde se upravená data okamžitě odesílají do evidence majetku. Provádění inventury také napomáhá mobilní navigace, kde lze rychle hledaný prvek lokalizovat pomocí map.  Po provedení inventury v terénu stačí jen sednout za počítač a vytisknout sestavy o provedené inventuře, o návrhu na vyřazení nevyužitého majetku a další požadované informace. Všechny vytvořené a zpracované dokumenty lze archivovat nejen papírově, ale taky v elektronické podobě na cloudu. 

  

Chci vědět více

 

Stohy popsaných papírů již ne!