Kariéra

Zaujalo Vás, že poskytujeme služby a poradenství v oblasti geodézie, GIS, systémů pro správu majetku, poradenství využití technologií "smart city", a že provádíme majetkoprávní vypořádání staveb? 

 

Aktuálně nabízíme pozice:

Technik elektro

Geodet

Technik zpracování GP 

Technik pasportů zeleně / arborista


 

Aktuálně nabízíme možnost odborné brigády: Inventarizace dřevin

 

Pokud byste si rádi rozšířili praktické zkušenosti,  máte ukončenou zkoušku z dendrologie, jste spolehliví, fyzicky zdatní, pak bych Vám ráda nabídla odbornou brigádu.

 

 Bude se jednat o inventarizaci dřevin veřejné zeleně v lokalitě okolí Uherského Brodu a Veselí nad Moravou. Termín realizace je v měsících květen, červen, červenec a srpen. Pro inventarizaci v terénu Vás vybavíme tabletem s aplikací, pomocí které dřeviny vyfotíte, a do které zapíšete dendrologické údaje z přednastavených číselníků. Dále budou v aplikaci již bodově vyznačeny dřeviny k inventarizaci. Prvek rozkliknete, popíšete, vyfotíte a uložíte.

 

Kontakt na mě: Ing. Markéta Mudráková, personalistka

 

Tel.: 777 701 965

Email: mudrakova@mdpgeo.cz

www.mdpgeo.cz

Napište mi, pošlete CV, kdykoliv zavolejte, co je komu příjemnější.

Těším se na spolupráci s Vámi.

Markéta Mudráková

 

 


 

 

Můžete se pochlubit úspěchy na předchozích pozicích a máte schopnosti a znalosti, které byste u nás efektivně uplatnili?

Pak se přidejte k nám. Pracujeme s nejmodernějšími technologiemi a podporujeme vzdělávání a osobní růst.

Jestli vás to zaujalo a přemýšlíte, s čím nám můžete pomoci, dejte mi o sobě vědět a pošlete životopis, případně motivační dopis na adresu mudrakova@mdpgeo.cz, nebo jednoduše zavolejte na číslo 777 701 965.