Články

Mission possible, aneb tour na Dálném východě začala

29. 3. 2023 - admin

Naše společnost se prostřednictvím svého ředitele Ing. Stanislava Mudráka zařadila mezi téměř 100 účastníků podnikatelské mise, která odletěla 21. března 2023 směr Jižní Korea a Tchaj-wan. 

MDP GEO se účastní národní mise na Taiwanu.
MDP GEO se účastní národní mise na Taiwanu.

Kde pod záštitou Svazu průmyslu a dopravy ČR a Česko-tchajwanské obchodní komory, doprovází předsedkyni Poslanecké sněmovny PČR Markétu Pekarovou Adamovou na její oficiální návštěvě. Účastníky jsou zejména firmy a podnikatelé z oblastí nanotechnologií, umělé inteligence, Smart cities, ICT a energetiky.

Na programu nechybí ani návštěva veletrhu Smart City Summit & Expo v Taipei Nangang Exhibition Center, který je největším asijským hybridním veletrhem chytrých měst s nejobsáhlejším řešením IoT.

Korea i Tchaj-wan zcela zřetelně kladou důraz na inovace, a proto vnímáme tuto misi nejen jako platformu pro spolupráci a navazování obchodních kontaktů během korejského B2B fóra, ale i jako jedinečnou příležitostí seznámit se s nejmodernějšími východoasijskými Smart city strategiemi a vizemi na modernizaci infrastruktury pomocí digitálních technologií. Věříme, že všechny získané poznatky budou velkým přínosem v dalším rozvoji naší společnosti.